Przejdź do:ExtremePrzejdź do:AutomationPrzejdź do:Wireless

Zapraszamy na 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019

Poszukujesz osprzętu elektrycznego do przenośników taśmowych? Urządzeń do pracy w strefach zagrożonych wybuchem? Aparatury przeznaczonej do pracy w ekstremalnych warunkach? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami na targach ENERGETAB 2019.

Jakie nowości zaprezentujemy?

Najważniejszą premierą roku są wyłączniki linkowe zatrzymania awaryjnego ZS 92 S i czujniki zbiegania taśmy serii ZS 92 SR. To urządzenia, które nie będą sprawiały problemów eksploatacyjnych, są łatwe w montażu i obsłudze, uniwersalne, a przy tym niezwykle trwałe. I co najważniejsze - praktycznie przetestowane w najgorszych warunkach środowiskowych. Na targach ENERGETAB pokażemy je w działaniu.

Jako specjaliści od urządzeń przeciwwybuchowych nie możemy pominąć nowych łączników krańcowych serii Ex 97 i Ex 99, przeznaczonych do pracy w bardzo niskiej temperaturze, sięgającej -60°C. Do tego wysoki stopień ochrony IP67 i specjalne materiały użyte do budowy – to jedyne urządzenia o tak unikatowych cechach na rynku.

Kolejna nowość to elektromagnetyczne blokady bezpieczeństwa serii Ex STM 298-3G/D, przeznaczone do pracy w strefach Ex 2 i Ex 22. Solidna, kompaktowa obudowa, stopień ochrony IP67, możliwość przestawiania głowicy i wreszcie kilka wersji aktywatorów, czynią te urządzenia bardzo uniwersalnymi.

Jeśli chcesz zapoznać się z najwyższej jakości, niezawodnymi produktami w wykonaniu przeciwwybuchowym (ATEX), przeznaczonymi do pracy w trudnych warunkach, np. w atmosferze agresywnej (EXTREME), czy też urządzeniami bezprzewodowymi (WIRELESS) – warto odwiedzić nas na targach ENERGETAB. Serdecznie zapraszamy!

steute Polska
Hala N, Stoisko 6

32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019
17-19 września 2019 roku
Al. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała

Pliki:
zapraszamy na 32. międzynarodowe energetyczne targi bielskie energetab 2019.pdf
22768-TARGI_FOTO.jpg
« powrót