Przejdź do:Wireless

Kompaktowy, uniwersalny nadajnik radiowy dodany do gamy urządzeń sWave® / Do bezprzewodowego skomunikowania wyłączników pozycyjnych i czujników z systemem sterowania

Dział „Wireless” firmy steute stale rozszerza swoją ofertę bezprzewodowych wyłączników i czujników bezprzewodowych, dostępnych zarówno w technologii bezprzewodowej sWave®, jak i w wersjach przeznaczonych dla sieci radiowej nexy.

Jednym z najnowszych urządzeń serii sWave® jest bezprzewodowy nadajnik uniwersalny RF 10 ST, do którego można podłączać wyłączniki wyposażone w styk bezpotencjałowy.

Główna różnica w stosunku do dotychczas oferowanego uniwersalnego nadajnika serii RF 96 ST - który nadal będzie dostępny w sprzedaży - to wyjątkowo kompaktowe wymiary, wynoszące 40 x 36 x 20 mm. Dzięki temu nowy nadajnik nadaje się do montażu w ciasnych przestrzeniach.

Zasilanie zapewnia wymienna bateria litowa. Urządzenie można łatwo doprogramować do współpracującego z nim odbiornika.

Termin "nadajnik uniwersalny" jest w pełni uzsadniony: urządzenie serii RF 10 ST może współpracować także z wyłącznikami pozycyjnymi innych producentów, pod warunkiem, że mają one zestyk bezpotencjałowy z pozłacanymi stykami.

 

Pliki:
kompaktowy, uniwersalny nadajnik radiowy dodany do gamy urządzeń swave® / do bezprzewodowego skomunikowania wyłączników pozycyjnych i czujników z systemem sterowania .pdf
23149-RF_10__ST34807_PR_S.tif
« powrót