EXTREME
ZS 92 S(R): Nowe wyłączniki linkowe zatrzymania awaryjnego i czujniki zbiegania taśmy przenośników

Absolutna niezawodność, nawet przy pracy w skrajnie niekorzystnym środowisku: w zapyleniu, wysokiej wilgotności, niskiej temperaturze, atmosferze agresywnej. Wiele aplikacji wymaga wysoce specjalizowanej aparatury sterowniczej: sprawdź naszą serię urządzeń ZS 92 S(R).

więcej

EXTREME
Wyłączniki i czujniki przeciwwybuchowe do pracy w temperaturze -40 °C / -60 °C

Zagrożenie wybuchem, ryzyko wypadków i niekorzystne warunki środowiskowe, takie jak wysoka wilgotność, niska temperatura lub agresywna atmosfera: niektóre aplikacje wymagają zastosowania bardzo specjalistycznych urządzeń.

więcej

Produkty

Extreme

Tam, gdzie inne urządzenia okazują się niewystarczające, zastosowanie znajduje nasza aparatura łącznieniowa w wersji Extreme. Są to wyłączniki i czujniki zaprojektowane specjalnie z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach, np. w wysokiej lub niskiej temperaturze, strefach zagrożonych wybuchem, bardzo zanieczyszczonych halach produkcyjnych, czy też w strefach o wysokich wymaganiach higienicznych. Przykładowe produkty z tej grupy to czujniki bezpieczeństwa o stopniu ochrony IP69, odporne na wibracje czujniki Halla, wyłączniki nożne o stopniu ochrony IP68, wyłączniki linkowe do pracy pod ziemią, czy wreszcie wyłączniki pozycyjne zabezpieczone przed oddziaływaniem słonej mgły, o stopniu ochrony IP66.

Ten dział produktowy skupia się między innymi na aparaturze łączeniowej przystosowanej do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Urządzenia certyfikowane są zgodnie z europejskimi i międzynarodowymi normami, jak ATEX i IECEx, a także lokalnymi, jak EAC czy Nepsi.

Dział biznesowy "Extreme" firmy steute: temperatura do -60 °C i atmosfera wybuchowa
Nowa ulotka „GFSI Extreme”
steute Extreme Film