NOWA GENERACJA BEZPRZEWODOWYCH STEROWNIKÓW NOŻNYCH Z ZASILANIEM BATERYJNYM
Maksymalna wydajność, brak konieczności ładowania akumulatorów

steute Meditec prezentuje nową serię bezprzewodowych sterowników nożnych do powszechnego zastosowania w aplikacjach medycznych. Urządzenia te mają tak niskie zapotrzebowanie na energię, że mogę być zasilane ze standardowych baterii. A przy tym zachowują wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności.

więcej

ZINTEGROWANE SALE OPERACYJNE
Wszystkie opcje na jednym ekranie

Dynamiczna integracja sprzętu medycznego ‒ lub (na poziomie użytkownika) interoperacyjność interfejsów użytkownika ‒ jest jednym z celów rozwojowych inicjatywy OR.NET e.V., do której steute Meditec należy jako partner stowarzyszony. 

więcej

Produkty

Meditec

Czy to w diagnostyce, na sali operacyjnej, czy w gabinecie zabiegowym, aparatura medyczna musi być sterowana intuicyjnie, tak żeby operator mógł w pełni skoncentrować się na pacjencie.

Na tej bardzo wymagającej płaszczyźnie dialogu człowiek-maszyna steute posiada bogate doświadczenie. Dział biznesowy Meditec zajmuje się nie tylko produkcją standardowych typoszeregów sterowników nożnych i ręcznych do urządzeń medycznych, ale także całego szeregu "szytych na miarę" manipulatorów dla bardzo złożonych (często także bezprzewodowych) rozwiązań, stosowanych np. w chirurgii oka.

Wszystkie urządzenia sterujące steute przeznaczone do współpracy z aparaturą medyczną spełniają najwyższe standardy ergonomii i dostępności. Są produkowane zgodnie z EN ISO 13485 ("Systemy zarządzania jakością dla wyrobów medycznych").

Premiere at the Medica 2018 / New series of battery-powered wireless foot controls
Video „Zintegrowane sterowanie w sali operacyjnej“
Video “Intuicyjne systemy sterowania do aparatury medycznej”