Trzy drogi do znalezienia właściwego produktu - Nasza nowa struktura produktowa i magazynowa

Różnorodność w naturze i w technice
Alka zwyczajna, nurniczek czubaty i maskonur: dlaczego w przyrodzie występują 24 różne odmiany ptaków z rodziny »alka«? Czy 200 odmian zięby? Ponieważ jednym z celów natury jest adaptacja - nigdy nie zatrzymuje się ona w procesie generowania nowych mutacji. Przez miliony lat poszczególne gatunki zwierząt stawały się coraz bardziej zróżnicowane. Ta zasada ewolucji została odkryta i opisana przez Charlesa Darwina, który obserwował zięby zamieszkujące Wyspy Galapagos.

Aparatura łączeniowa firmy steute także charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem. Przez lata życzenia i wymagania Klientów prowadziły do opracowywania nowych typoszeregów i wariantów urządzeń. Odnosi się to zarówno do naszych produktów katalogowych, jak i tych customizowanych, stworzonych z myślą o konkretnym zastosowaniu.

I taka różnorodność zostanie utrzymana. Jesteśmy zadowoleni, będąc w stanie zaproponować klientom indywidualnie opracowane produkty –  i będziemy je na życzenie produkować. Z drugiej strony, żeby móc zaoferować »zupełnie normalne« urządzenia tym, którzy pilnie ich potrzebują, przypisaliśmy każdy produkt z naszej bogatej oferty do jednej z trzech kategorii:

  • typ magazynowy
  • wariant
  • rozwiązanie customizowane

Kategoria każdego urządzenia jest czytelnie oznaczona w naszym katalogu online – tak żeby było wiadomo: »Jeśli zamówię typ magazynowy, mogę spodziewać się szybkiej dostawy.« Czynimy starania, żeby zawsze mieć określoną ilość produktów magazynowych na składzie, gotowych do wysyłki. A także staramy się szybko uzupełniać zapasy, gdy stan magazynowy maleje  – nawet w sytuacji, gdy nie mamy bieżących zamówień.

Nowa struktura produktowa i magazynowa daje przejrzystość i pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na dostawę po złożeniu zamówienia.

W tym samym czasie ułatwiliśmy korzystanie z naszego katalogu online – przykładowo stworzyliśmy intuicyjny i interaktywny system nawigacji, pozwalający na szybkie przeglądanie wszystkich stron produktowych, naturalnie także w formie zoptymalizowanej dla urządzeń przenośnych.