APPLIED INTELLIGENCE

steute to nowoczesna firma technologiczna, która szczyci się dostarczaniem produktów i rozwiązań najwyższej jakości, niezawodności i wydajności. Około 400 pracowników pracuje nad opracowywaniem i produkcją najwyższej klasy łączników i czujników przeznaczonych do pracy w systemach automatyki przemysłowej, a także indywidualnie opracowywanych, intuicyjnych interfejsów użytkownika do sterowania urządzeniami medycznymi.

W dobie cyfryzacji pojedyncze komponenty, ale i całe systemy, są coraz bardziej inteligentne i integrują się z sieciami komputerowymi i platformami informatycznymi. Firma steute rozpoznała ten trend bardzo wcześnie i rozszerzyła istniejący asortyment, oferując teraz, oprócz samych komponentów, także rozwiązania sieciowe, systemowe i powiązane z nimi usługi.

Do zastosowań przemysłowych i logistycznych opracowaliśmy własną platformę inteligentnej, bezprzewodowej sieci czujników o nazwie „nexy”. Jest to niezawodne rozwiązanie systemowe IoT (Internet of Things) do mobilnego przechwytywania, transmisji i zarządzania danymi dostarczanymi przez różnego rodzaju łączniki i czujniki radiowe.

W dziedzinie medycyny współpracujemy obecnie z partnerami i ośrodkami badawczymi nad scentralizowanym systemem sterowania urządzeniami medycznymi, w celu realizacji projektu "zintegrowanej sali operacyjnej przyszłości".

Jako firma średniej wielkości jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniające się trendy rynkowe i oczekiwania Klientów. Istotnymi czynnikami warunkującymi nasz sukces są elastyczność i bliski kontakt z odbiorcami naszych produktów. Dzięki opracowywaniu innowacyjnych produktów i nowych technologii wnosimy cenny wkład w kolejny etap rozwoju naszych docelowych branż.

Historia

steute dzisiaj

Praca