Bezpieczna aparatura łączeniowa do złożonych i wymagających zastosowań

Zgodnie z powyższym mottem około 300 pracowników firmy steute dokłada wszelkich starań, by projektować i produkować innowacyjne, praktyczne oraz trwałe urządzenia. Ponieważ od samego początku funkcjonowania firmy skupiamy się na zaspokajaniu potrzeb klientów, nasze przedsiębiorstwo przez wszystkie lata rozwija się nieprzerwanie . Rozwój ten zamierzamy kontynuować - wspólnie z naszymi klientami.

Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Löhne w Westfalii Wschodniej, w centrum niemieckiego przemysłu maszynowego i elektrycznego. Tutaj zatrudniani są kompetentni specjaliści, którzy z zaangażowaniem projektują i produkują innowacyjne urządzenia. Również tutaj znajdują się renomowane szkoły wyższe oraz inne instytucje badawcze i edukacyjne, z którymi utrzymujemy dobre kontakty.

steute dysponuje przeszkolonymi specjalistami, gwarantującymi kompetentne doradztwo oraz szybką obsługą serwisową niemal we wszystkich wysokouprzemysłowionych i rozwijających się krajach świata. W obszarze kultury naszego przedsiębiorstwa znajduje się ścisła i polegająca na wzajemnym zaufaniu współpraca z partnerami biznesowymi. Wykorzystujemy naszą wiedzę w celu przyczynienia się do Państwa sukcesu.

Historia

steute dzisiaj

Praca